ARTVİN VALİMİZ YILMAZ DORUK’ TAN YOĞUN BAKIM HASTALARIMIZA ZİYARET
02 Ocak 2019

ARTVİN VALİMİZ YILMAZ DORUK’ TAN YOĞUN BAKIM HASTALARIMIZA ZİYARET

Yeni görevine başlayan Artvin Valimiz Sayın Yılmaz DORUK ayağının tozuyla yoğun bakımda yatan hastalarımıza ziyarette bulundu. Sayın Valimiz ziyaret çerçevesinde Artvin Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde yatarak tedavi altında bulunan hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek acil şifa dileklerinde bulundu.

Sayın Valimiz Artvin Devlet Hastanesi yoğun bakım imkânlarını, özverili çalışan sağlık çalışanlarımızı ve ekibimizi yerinde değerlendirdi. İl Sağlık Müdürümüz Opr. Dr. İrfan AKALIN Hastanemiz ile ilgili bilgileri Sayın Valimize arz etti.

İl Sağlık Müdürümüz Opr. Dr. İrfan AKALIN şu açıklamalarda bulundu “ Sayın Valimizin ilk ziyaretini hastanemize ve özelliklede yoğun bakım birimimize gerçekleştirmiş olmasından dolayı çok büyük onur ve memnuniyet duyduk; Sayın Valimiz hastalarımız ve hasta yakınlarımız ile tek tek ilgilenerek gerekli tedaviler hakkında bilgileri ilgili uzmanlarımızdan aldılar. Hastanemiz ve Artvin ilimizde ki yaptığımız sağlık hizmetleri kapsamında Sayın Valimize gerekli bilgileri arz ettik. Sayın Valimizde bizlere bu noktada her türlü desteği vereceğini, hasta ve hasta yakınlarıyla yakından ilgilendiğini söyleyerek, özverili çalışan sağlık teşkilatına teşekkürlerde bulundu. Bizde Sayın Valimize ilk ziyaretini Artvin Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitemize yapmış olmasından dolayı teşekkürlerimiz arz ederiz, Saygılarımla” ifadelerine yer verdi.

  • 06112018_ValiDorukZiyaret3.JPG
  • 06112018_ValiDorukZiyaret2.JPG
  • 06112018_ValiDorukZiyaret4.JPG
  • 06112018_ValiDorukZiyaret1.JPG