Gönül Elçileri Projesi Kapsamında Yaşlı ve Hasta Vatandaşlarımıza Saç Bakımı
02 Ocak 2019

Gönül Elçileri Projesi Kapsamında Yaşlı ve Hasta Vatandaşlarımıza Saç Bakımı

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayesinde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile 81 ilin valisinin eşleri tarafından yürütülen proje kapsamında, Vali Ömer Doğanay’ın eşi Esma Doğanay Hanımefendi’nin destekleriyle yaşlı ve hasta vatandaşlara evlerinde ve tedavi gördükleri hastanede saç kesimi, sakal tıraşı, tırnak kesimi ve masaj gibi kişisel bakımları yapılıyor.

Proje kapsamında, Artvin Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Güzellik ve Saç Bakımı Hizmetleri öğretmeni Meryem Şen, Usta Öğretici Seniha Altuntaş ve kursiyerleri ile Ayhan Şahenk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Güzellik ve Saç Bakımı Hizmetleri Öğretmeni Leyla Aslan ve öğrencileri tarafından bakıma muhtaç yaşlı ve hastalara yönelik olarak evlerinde ve tedavi gördükleri Artvin Devlet Hastanesinde kişisel bakımlarına yardımcı olmak için saç kesimi, tırnak kesimi, saç sakal tıraşı ve masaj hizmeti ücretsiz olarak veriliyor.

-Hasta ve yaşlılar projeden memnunlar

Hastanede tedavi gören yaşlı ve bakıma muhtaç hastalar ise uygulamadan son derece memnun olduklarını dile getirdi. İl Sağlık Müdürü

Op. Dr. İrfan AKALIN bu anlamlı çalışmadan dolayı emeği geçen öğrenci ve öğretmenlere teşekkür etti.

  • 11012017_HastaneBakim2.JPG
  • 11012017_HastaneBakim3.JPG
  • 11012017_HastaneBakim4.JPG
  • 11012017_HastaneBakim1.JPG