İLİMİZE 13 HEKİM ATAMASI YAPILDI
02 Ocak 2019

İLİMİZE 13 HEKİM ATAMASI YAPILDI

Bakanlığın Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından son açıklanan münhal kadrolara göre Artvin’e 13 Hekim ataması yapıldı.

Artvin Devlet Hastanesi’ne 1 Uzman Hekim (İç Hastalıklar), 1 Uzman Hekim (Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi), 1 Uzman Hekim (Nöröloji), 1 Uzman Hekim (Kardiyoloji), Hopa Devlet Hastanesine 1 Uzman Hekim (Kardiyoloji), 1 Uzman Hekim (Göz Hastalıkları), 1 Uzman Hekim (Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji), Artvin Borçka Devlet Hastanesi 1 Uzman Hekim (İç Hastalıkları),1 Uzman hekim (Anesteziyoloji ve Reanimasyon), Şavşat Devlet Hastanesine 1 Uzman hekim (Anesteziyoloji ve Reanimasyon), 1 Uzman hekim (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları), 1 Uzman hekim (İç Hastalıkları), 1 Uzman hekim (Kadın Hastalıkları ve Doğum) ataması yapıldı.

Artvin İl Sağlık Müdürü Op. Dr. İrfan AKALIN hekim atamaları ile ilgili değerlendirmelerinde;  “Görevlerine yeni başlayacak hekimlerimizin ilimiz de başarılı hizmetlere imza atmalarını temenni ederim. İlimize bu kadroların tahsisinde bizlere desteklerini esirgemeyen Valimiz Sayın Ömer DOĞANAY’ a, Artvin Milletvekilimiz Sayın Dr. İsrafil KIŞLA’ ya ve emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma teşekkürlerimi arz ederim.” sözlerine yer verdi.