Evde Sağlık Hizmetleri
18 Aralık 2020

Evde_Saglik1.png


MİSYON:

Evde Sağlık Hizmetlerinde Tıbbi Etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta hakları ve mahremiyetine saygı duyarak, en son bilgi ve teknoloji desteği, uzman ve nitelikli kadrosuyla örnek bir hizmet sunup hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

VİZYON:

Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini; toplumun çoğunluğuna ulaştıran, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlayan,  Bütüncül  kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımıyla Evde Sağlık Hizmetlerinin yürütülmesi hedeflenmektedir.


EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ NEDİR?

Evde Sağlık Hizmeti, yatağa tam bağımlı olan hastaların aileleri ile yaşadıkları ev ortamında hastaya tanı koymaktan ziyade tanısı konulmuş, tedavisi ilgili kliniklerce düzenlenmiş olan tedavilerinin takibinin, uygulanmasının ve hasta yakınlarının ya da bakmakla görevli kişilerin bu konudaki eğitimini sağlayarak hizmet vermektedir.

KİMLER FAYDALANIR?

Yatağa bağımlı ve yaşlılık nedeniyle tedavisi devam eden hastalar ,KOAH vb. Solunum Sistemi Hastalıkları, Engeli nedeni ile hastaneye gelemeyen engelli hastalar, Terminal dönem palyatif bakım hastaları,İleri derecedeki kas hastaları

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİNE NASIL BAŞVURABİLİRSİNİZ?

Evde sağlık hizmetleri randevu sistemi ile ve mesai saatleri içinde çalışır ve Türkiye genelinde tesis edilen 444 3 833 (444 EVDE) numarası mesai saatleri içerisinde aranabilir.