İLİMİZE 10 HEKİM ATAMASI YAPILDI
02 Ocak 2019

İLİMİZE 10 HEKİM ATAMASI YAPILDI

Bakanlığın Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından son açıklanan münhal kadrolara göre Artvin’e 10 Hekim ataması yapıldı.

Artvin İl Sağlık Müdürlüğü 1 Uzman Hekim (Halk Sağlığı),Artvin Devlet Hastanesi’ne 1 Uzman Hekim (Anesteziyoloji ve Reanimasyon), 1 Uzman Hekim (Göz Hastalıkları),), 1 Uzman Hekim (İç Hastalıkları), 1 Uzman Hekim (Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi), 1 Uzman Hekim (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları), Hopa Devlet Hastanesine 1 Uzman Hekim (Nöröloji), Arhavi Devlet Hastanesi 1 Uzman Hekim (Kadın Hastalıkları ve Doğum), Artvin Ardanuç İlçe Devlet Hastanesi 1 Uzman Hekim (Aile Hekimi), Artvin Kemalpaşa Toplum Sağlığı Merkezi 1 Uzman Hekim (Pratisyen Hekim) ataması yapıldı.

Artvin İl Sağlık Müdürü Op. Dr. İrfan AKALIN hekim atamaları ile ilgili değerlendirmelerinde;  “Görevlerine yeni başlayacak hekimlerimizin ilimiz de başarılı hizmetlere imza atmalarını temenni ederim. İlimize bu kadroların tahsisinde bizlere desteklerini esirgemeyen Valimiz Sayın Ömer DOĞANAY’ a, Artvin Milletvekilimiz Sayın Dr. İsrafil KIŞLA’ ya ve emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma teşekkürlerimi arz ederim.” sözlerine yer verdi.